Afet ve Acil Durum Yönetimi

A. KRİTİK BÖLGELER, TAHLİYE PLANLARI

A1. KRİZ MERKEZİ : Marmara Eğitim Köyü 34857

A2. İLKYARDIM MERKEZİ : Marmara Eğitim Köyü Sağlık Ocağı

A3. TOPLANMA ALANLARI : Atatürk Meydanı, Tenis Kortları Önü

A4. MALZEME NOKTALARI – ANAHTARLAR: Malzemeler konteynırlarda, konteynırların anahtarları Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezindedir.

A5. TAHLİYE PLANLARI  

B. KRİTİK GÖREVLİLER

B1. KRİZ YÖNETİM EKİBİ

Şahin KARASAR

Vedat Çakırca

B2.ARAMA KURTARMA EKİBİ

1. Akın YETİM

2. Aylin KIRHAN

3. Berna GÜVEN

4. Burç Emre ALTUNTAŞ

5. Bülent ERİM

6. Cengiz EMİR

7. Elif TARIM

8. Emrullah AKKAYA

9. Engin Ataç AYDIN

10. Gözde YETİŞ

11. Hasan ŞAHİN

12. Hüseyin BULUT

13. İlkay GÖNEN

14. Koray ÖZYÖRÜK

15. Mehmet Arif AKSOY

16. Mesut BEZGAL

17. Mehmet EREN

18. Muhammet SÜMER

19. Mustafa AKSU

20. Mustafa ÇAVUŞ

21. Mustafa DEMİREL

22. Nurhan DÖNERTAŞ

23. Ömer Faruk KOSONOĞLU

24. Özcan ÖZTÜRK

25. Özlem OĞUZHAN

26. Resul GÜÇLÜ

27. Seçil HACIİSLAMOĞLU

28. Serkan SAVAŞ

29. Ümit UYAR

30. Volkan YENEL

31. Meryem ALTAY

   32. Mehmet EREN

   33.Mustafa DİLEKEN

   34. Nil Başak AYDIN

   35.Ebru ALTINTAŞ

   36.Esin ERSOY

   37. Berkay KARATAN

   38.D.O'SULLLİVAN

   39.Mine ÇAKIROĞLU

   40.Musa ÇETİNER

   41. Kemal KENET

   42.ALİ KÜÇÜKEFE

   43.Deniz KAKÇIĞAZ

   44.Yusuf ÖZCAN

   45.Zikri KARDAŞ

   46.Ramazan AKKAYA

   47.Emel YAŞAR

   48.Satılmış KALAYCI

   49.Mustafa ARTAR

 

   50.Serkan ÖZTÜRK

   51.Deniz GÜVEN

   52.Metin UYAR 53.Yeliz DİNÇER

   54.Elif ARDIÇ

   55.Burak Safa ÇALIŞ

   56.Ali SARI

   57.Tamer Serkan SUBAŞI

   58.Ayşe DEMİREZEN

   59.Gökhan ERSİN

   60.İrem ÖZEL

   61.Batuhan ŞAHİN

   62.Kaan KIVRAK

   63.Ercan YUKSEL

 

B3.ACİL ve İLK YARDIM EKİBİ

 Acil Yardım Ekibi

  1. Merve Doğan
  2. Ceyda Günayler
  3. Betül Öztürk
  4. Özden Miçoğulları
  5. Arif Uğur
  6. Sevil Seher Güler
  7. Hazal Araldağ
  8. Deniz Kakçağaz
  9. Fehmi Uludağ
  10. Ahmet Belviranlı
  11. Tuğçe Rana Akkurt
  12. Hüseyin Erdoğdu
  13. Mehmet Eren
  14. Merve Batu
  15. Sait Hamza Ayruk
  16. Reyhan Akbulut
  17. Esin Ersoy

 

İlkyardım ekibi

      1. Melike OĞUZHAN

      2. Emrullah AKKAYA

      3. Hasan ŞAHİN

      4. İlkay GÖNEN

      5. Nurhan DÖNERTAŞ

      6. Ömer Faruk KOSONOĞLU

      7. Seçil HACIİSLAMOĞLU

      8. Serkan SAVAŞ

     9. Ahmet Taşkın Aydın

     10.Özlem Biley Eruyar

 

 

B4. GÜVENLİK ve GECE EKİBİ

 

  1. VOLKAN YILDIZ
  2. ABDURRAHMAN AY
  3. ADEM DEMİR
  4. Mehmet EROĞLU
  5.  ALPER DURSUN
  6. AHMET ALBAYRAK
  7. BARIŞ TEPELİLER
  8. İbrahim NAK
  9. ÇETİN TEMİZ
  10. DOĞAN YÜREK
  11. DURSUN YÜKSEL
  12. FATİH KUDALAK
  13. Metin ÇETİN
  14. GÖKHAN TANRIGÜL
  15. HAKAN OK

B5. ULAŞTIRMA EKİBİ

  1. Mesut Bezgal
  2. Özer Polat
  3. Bahri Platin
  4. Şenol Kara
  5.  Ümit Köten
  6. Engin Ağkaya
  7. Zikri Kardaş
  8. Sami Ekin
  9. Metin Uyar
  10. Atalay Kaloğlu
  11. Ahmet Aksu
  12. Yahya Yoğurtcu
  13. Resul Güçlü
  14. Mustafa Aksu

B6. HABERLEŞME ve BASIN YAYIN EKİBİ

1.Yasemin Eyüpoğlu

2. Pelin Gümüş Biçkin

3. Nurşen Bal

B7. ENERJİ KAYNAKLARI MÜDAHALE EKİBİ

1. Kaan KIVRAK

2. Arzu TAŞ

3. Doğan İLGEZDİ

4. Cemal DEMİR

5. AHMET AKSU

6. Mehdi YILMAZER

7. Selçuk BERÇİN

8. Halis SOFİ

9.Yaşar ÇİFTÇİ

10. Mehmet YARLIĞAN

11. ALİ GÜLER

12. Halil ELİK

13. Zeynel GÜNDOĞDU

14. HABİP SEVİNÇ

15. UĞUR USTA

B8. YARALI, HASAR TESPİT ve BİNA YÖNETİM EKİBİ

B9. BARINMA VE GIDA EKİBİ

  1. Merol ARSLAN
  2. Sevim ÇETİNKAYA
  3. Fatma BACAK
  4. HÜSEYİN KARAKUŞ            
  5. İBRAHİM NAK   
  6. BAHTİYAR KARAASLAN
  7. YUNUS ÜNVER
  8. FAHRİ SERENLi
  9. İBRAHİM ÖZDİL
  10. İSMAİL UZUN
  11. ALİ GÜCÜK
  12. VEDAT ÇİL
  13. NURAN KARAKUŞ
  14. FERDİ DEMİRTAŞ
  15. MURAT ÖZAY
  16. ERKAN ŞAHİN
  17. SEMİHA GÜL
  18. KÜBRA YAZAL
  19. HAKAN BALCI

1. Hatice Özvatan

2. Ersin Topuz

3. Hülya Dandan

4. Huriye Eroğlu

5. Orhan Albayrak

6. Salim Güldürmez

7. İlknur Altıntaş

8. İbrahim Özdil

9. Kenan Özdemir

10. Şaban Kabayel

B10.REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EKİBİ

1. Esma Figen KARADAYI

2. Asiye YILDIRIM

3. Meral BOZDEMİR

4. Gülçin KARADENİZ

5. Başak BAHTİYAR

6. Ayşenur AKTAŞ

7. Seda ERZİ